Hesap Makinesi Gizli Kamera


  • Ürün Kodu: B024

  • 1,349.00 TL


Tip Seçin:
Ofislerin, iş yerlerinin ve mağazaların güvenliğinin sağlanması son derece önemlidir ve hayatımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz günlerdir. Bu mekanlarda dikkat çeken hırsızlık gibi olayların önüne geçmek için geliştirilen hesap makinesi web kameraları olmazsa olmaz olacaktır.

Görünüşe göre bu ürün kimsenin şüpheleneceği bir araç değil ve hesap makinesi işlevine ek olarak gizli bir kamera işlevi de var. Hesap makinesi web kamerası ile yüksek çözünürlüklü görüntüler kaydedebilir ve canlı dinleme işlevini kullanabilirsiniz. Ayrıca gizli kameranın bulunduğu ortamı dilerseniz telefonunuzdan veya tabletinizden uzaktan kontrol edebilirsiniz ve kamera HD olarak da görüntü kaydedebilir.


Normal hesap makinesi işlevinin yanı sıra wi-fi ip p2p özellikli IP gizli kamera. Kullanımı ve kurulumu kolay bu kamera ile iş yerinde olmadığınızda ortamınızı HD kalitesinde kaydedebilir veya telefon veya tabletinizi kullanarak uzaktan canlı izleyebilirsiniz.

Hesap Makinesi Gizli Kamera Teknik Özellikleri

Renk : siyah
Çözünürlük : 720P/1080P
Hareket Algılama : Var
Wifi : Var
Video : AVI, 30fps
Dahili Mikrofon : Evet
Kayıt Süresi : 10 saat
Uzaktan İzleme : Cep telefonu uzaktan izleme (iOS, Android)
Pil Kapasitesi : 5000mah
Kamera açıs : 90
Boyutlar : 14.5 * 12 * 4.5cm
Ağırlık : 180 g
Harici bellek : Destek micro SD kart (max 128GB) depolama
Flash Bellek : Formatta FAT32 Seçin

 

 

Hesap Makinesi Gizli Kamera Paket İçeriği

1 Adet : Hesap Makinesi Gizli Kamera
1 Adet : Usb Kablo
1 Adet  : Kullanım Kılavuzu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp