Işıldak Wifi Gizli Kamera


  • Ürün Kodu: B076

  • 2,799.00 TL


Tip Seçin:
wifi kameralar ofis güvenliği, bebek bakıcınız ve çocuklarınızın kontrolü gibi birçok alanda kullanılabilir. P2P peer-to-peer özelliği sayesinde internete ihtiyaç duymadan direkt wifi üzerinden bağlanıp izleyebilirsiniz. Bu durumda, mesafe sınırlı olacaktır. Görüntü, kamerayı ve telefonu gizlemek için yalnızca ipi wifi üzerinden bağlayacaktır. Wifi bağlantısı yoksa görüntüyü aktarmaz.

Modemin Wifi üzerinde gerekli ayarları yaptıktan sonra sınırsız bir mesafeye görüntüleri iletebilir. Bu özelliği kullanmak için ilgili uygulamayı indirip modemin kablosuz ağ adı ve şifresini tanımladıktan sonra gizli kamera görüntüleri sonsuz bir mesafeye iletecektir. Telefonunuzun 3G'si üzerinden IP kameraya bağlanabilir veya görüntü almak için telefonunuzun Wifi hotspot özelliğini kullanabilirsiniz.

Işıldak Wifi Gizli Kamera Teknik Özellikleri

Görüntü Kalitesi : 1080P 30FPS
Uzaktan video kayıt başlantma : Mevcut
Harekete Duyarlılık : Var
Video formatı : AVI
Ses Kayıt : Var
Şarj güç : Elektriğe Bağlandığında Sarj Eder
güçlü mikrofon : Mevcut
Frame : 30 FPS
Harici bellek : Destek micro SD kart (max 128GB) depolama
Kamera Açısı : 90 derece

Işıldak Wifi Gizli Kamera Teknik Özellikleri

ışıldak saati kamera’ nın ip ve Wifi kurulumu için Google playstore yada app store’ dan minicam isimli uygulama indirip kurduktan sonra yeni kamera ekleye tıklayınca, QR scan diye bir seçenek var, tıklayıp ip gizli kamera üzerindeki barkodu tanımlayıp ilgili bilgiler çıktıktan sonra ok tuşuna basıp kamerayı programa tanıtılır. Cep telefonu yada tablet üzerinden ip kameranın wifi ye bağlanıp P2P üzerinden görüntü elde edeceksiniz. Wifi gizli kamerayı modeminize tanıtmak için indirilen uygulamada ”quick wifi connection” tıklayıp, SSID modeminiz Wifi ismini ve modeminiz şifresini girdikten sonra ışıldak gizli kamera ile internet üzerinden sınırsız mesafe izleme yapabilirsiniz.

Işıldak Wifi Gizli Kamera Paket İçeriği

1 Adet : Işıldak Wifi Gizli Kamera
1 Adet : Kullanım Kılavuzu

 

Kullanım esnasında soru ve sorunlarınız için 7/24 teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz.

Ürün detay ara panel

Yasal Uyarı: cihazın, tehdit, şantaj, kişilik haklarına tecavüz vs gibi kanuna aykırı kullanım halleri ve bu tür kullanım sebebiyle menfaat temini suç teşkil etmektedir. Cihazın bu tür kullanım hallerinde doğabilecek yasal sorumluluk kullanıcıya ait olup bu tür uygulamalarda firmamız ve/veya satıcı sorumlu tutulamaz.

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp